Wenus w Pannie

Panna analizuje, Wenus oddaje się przyjemnościom. Zatem analityczne podejście do przyjemności. Wenus w Pannie nie zachwyci się pięknem kwiatu samym w sobie, ale rozważy kształt płatków, ich wielkość i porówna z innymi kwiatkami.

Tradycyjnie Wenus w Pannie jest w upadku – co oznacza, że jej właściwości i możliwości ekspresji są dość ograniczone. Modyfikują to oczywiście aspekty z pozostałymi planetami (np. Wenus w aspekcie do Neptuna zachowa się trochę jak Wenus w Rybach).

Wenus w Pannie kocha porządek i czystość. Analogicznie więc, osoby z tak położoną Wenus, w związkach cenić sobie będą partnerów schludnych, czystych, zadbanych (artystyczny nieład uznają za irytujący bałagan). Panna to również trzymanie się reguł, nie toleruje niepunktualności. Broń Boże przyjść na spotkanie z Wenus w Pannie w niechlujnym, niedoprasowanym ubraniu i z rozczochranymi włosami – poczujemy wtedy na własnej skórze, co to oschłość, krytykanctwo i złośliwość :P.

Styl Wenus w Pannie to sportowe, wygodne i przede wszystkim funkcjonalne stroje. Preferowane dużo użytecznych dodatków. Liczy się oczywiście każdy szczegół :), im bardziej dopracowane drobiazgi, tym lepiej.

Wenus w Pannie nie straci też głowy w uniesieniach miłosnych, najpierw przeanalizuje dokładnie, czy opłaci jej się inwestować uczucie, podda kandydata trzeźwej analizie skali przydatności.

Dla mężczyzn z Wenus w Pannie ideałem kobiety jest niewiasta zadbana, schludna, skromna i pracowita – jednym słowem funkcjonalna i użyteczna. Najlepiej drobna, szczupła i aktywna.

Od kobiet z Wenus w Pannie nie ma co spodziewać wylewności w okazywaniu uczuć. Nie ma też co liczyć na wielkie poświęcenie dla partnera. Dla Panien najważniejsze jest sumienne wypełnienie obowiązków i nierzadko czerpią ogromną przyjemność z pracy – dlatego lubią, kiedy docenia się, gdy np. posprzątają. Nie liczą się więc dla Wenus w Pannie specjalnie wzniosłe porywy serca, ale oddanie i odpowiedzialność partnera.

Sama Wenus w Pannie przedkłada obowiązek nad uczucie. Daje racjonalne podejście do spraw sercowych. Bardzo ceni sobie uczciwość i w stosunku do drugiej połówki jest wymagająca.

Jeśli partner nie spełnia jej oczekiwań, może stać się uszczypliwa i chłodna. Ludzie z tak położoną Wenus lubią być doceniani za swoje przywiązanie do detali, realizm i trzeźwe, praktyczne podejście do życia.

Nie lubią też zbytnich ekscesów, ma dla nich bowiem wielkie znaczenie, co inni o nich ( i o ich partnerach) pomyślą – wolą osoby skromne i nie rzucające się w oczy. Bywają tez nieśmiali i trudno im wyrazić uczucie.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s