Księżyc w Baranie

Położenie Księżyca pokazuje sposób, w jaki reagujemy emocjonalnie na różne sytuacje. To instynktowna strona naszej natury. Baran jest znakiem ognistym, dość gwałtownym i nerwowym. Żywiołem Księżyca jest woda. Zatem Księżyc w ognistym środowisku Barana da gwałtowny sposób wyrażania emocji, dużą aktywność psychiczną, emocjonalność i optymizm.

Księżyc w Baranie to mocne żądze, niecierpliwość i dużą żywiołowość. Księżyc w Baranie nie lubi osób powolnych, nie lubi też, gdy coś staje na przeszkodzie jego pragnieniom. Reaguje wtedy nerwowo i wybuchowo. Potrzebuje silnych przeżyć i lubi ryzyko, które zapewnia te przeżycia.

Księżyc w Baranie forsuje swoje pragnienia w impulsywny sposób, pośpiesznie. Kobiety z Księżycem w Baranie bywają nieznośne dla otoczenia, lubią komenderować i bywają drażliwe, kiedy nie spełni się ich oczekiwań.

Wszystkie osoby z Księżycem w Baranie łatwo wpadają w irytację i wtedy lepiej zejść im z drogi (chyba, że inne elementy horoskopu modyfikują tę skłonność), pragną bowiem podążać swoją własną drogą w życiu.

Księżyc w Baranie sprzyja jednak podejmowaniu niekonwencjonalnych, niezależnych przedsięwzięć. Pozytywną cechą jest duża asertywność i samowystarczalność.

Kobiety z Księżycem w Baranie lubią komenderować domownikami i trzymać za ster w życiu domowym. To osoby gorącokrwiste i kochające aktywność, nie lubią siedzieć w miejscu i kochają sport, wyładowując w ten sposób nadmiar energii.

Informują również otoczenie wprost, jeśli coś im się nie podoba. Jedną z cech Barana jest bowiem prostolinijność.

U mężczyzn Księżyc pokazuje podświadomy ideał żony (albo partnerki, z która chcieliby dzielić swoje życie, zamieszkać).

Księżyc w Baranie reprezentował więc będzie kobietę niezależną, aktywną, zdecydowaną, samodzielną i namiętną.

Poprzedni wpis
Dodaj komentarz

1 komentarz

  1. brzask59

     /  17 stycznia, 2011

    To prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: