Wenus w Strzelcu

Ludzie z Wenus w Strzelcu cenią sobie uczciwość, wolność i spontaniczność. Strzelec jest znakiem zmiennym i ognistym. Dlatego też tak położona Wenus dawać może przemożną chęć odkrywania nowych doznań, ekspansywność. Są to osoby ciepłe i oddane, ale tylko tym, których uważają za sprawiedliwych i uczciwych. Osoby te również lubią poznawać nowe kultury i podróżować. Drzemie w nich duch przygody. Nierzadko ulegają fascynacji cudzoziemcami. Lubią nowości i szybko się nudzą, dlatego partner, który nie daje im odpowiedniej dawki przestrzeni i wolności, szybko je męczy (to też Wenus-Uran). Wenus w Strzelcu lubi kontakty z ludźmi, filozoficzne debaty, poszerzanie horyzontów i różnorodność. Lubi też osoby inspirujące, mające coś do powiedzenia.

Wenus w Strzelcu jest ciekawska i dlatego może przeskakiwać od jednego do drugiego związku. Ceni sobie wartości intelektualne i poczucie humoru. Ceni też niezależność, dlatego partner, który zechcę zamknąć ją w czterech ścianach i przywiązać do siebie, jest z góry skazany na niepowodzenie. Wenus w Strzelcu nie znosi bowiem rutyny.

Wenus w Strzelcu przywiązuje dużą wagę do rozwoju osobistego, dlatego potrzebuje partnera, który będzie ją w tym wspierał, jednocześnie dając jej dużo wolności osobistej. Lubi osoby wesołe, które dają jej możliwość poznawania nowości. Sama jest entuzjastką i dobrze się czuje w otoczeniu entuzjastów.

Szybko też dostosowuje się do zmiennych warunków i nowego otoczenia, ba, nawet jest wtedy w swoim żywiole.

Jeżeli spotka partnera, który zapewnia jej stymulację intelektualną, do tego jest optymistyczny i szczery, wtedy okaże wielkie uczucie i namiętność.

W życiu seksualnym osoby z Wenus w Strzelcu są bardzo spontaniczne i naturalne. Z drugiej strony lubią różnorodność, są więc narażone na częste zmienianie partnera. Jeżeli partner nie jest w stanie jej im zapewnić, a seks zmienia się w codzienną rutynę, mogą bardzo szybko poszukać sobie następnego partnera.  Oczywiście w celu zdobycia nowych doświadczeń ;).

Wenus w Strzelcu trudno wytrwać w monogamicznym związku, bo z samej swojej natury szuka przygód i nastawiona jest na nowe przeżycia. Nie oznacza to wcale, że Wenus w Strzelcu nie jest w stanie dochować wierności. Ona po prostu potrzebuje ciągłego rozwoju i jeśli partner pragnie utrzymać ją przy sobie, musi jej ten rozwój zapewnić, w tym także w dziedzinie seksu.

Dla mężczyzny z Wenus w Strzelcu ideał kobiety to podróżniczka, filozofka, badaczka obcych kultur, entuzjastka nauki, cudzoziemka, wesoła i spontaniczna optymistka, idealistka w typie kumpla, taka co z nią „można konie kraść”.

Energie podobne do Wenus w Strzelcu to Wenus w IX domu, Wenus w aspektach z Jowiszem i Strzelec na descendencie.

Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: