Wenus w Bliźniętach

Wenus w Bliźniętach uwielbia wszelkiego rodzaju rozmowy, poczucie humoru, elokwencję. Ponieważ Bliźnięta to znak powietrzny i zmienny, taką Wenus może charakteryzować brak stałości w uczuciach (o ile pozostałe elementy horoskopu nie świadczą inaczej). Może przeskakiwać od jednej znajomości do drugiej, albo być w dwóch związkach jednocześnie. Bliźnięta są bardzo ciekawskie i lubią nowinki. Wenus w tym znaku sama będzie bardzo ciekawska, będzie miała lekkie podejście do spraw związków. To również racjonalne podejście do uczuć (o ile Wenus w znakach wodnych odczuwa całą sobą, o tyle Wenus w znakach powietrznych raczej myśli niż czuje). Wenus w Bliźniętach uwielbia być otoczona wianuszkiem przyjaciół i znajomych, z którymi może pogadać i wesoło spędzić czas. Lubi różnego rodzaju wycieczki i wypady. Lubi być doceniana za swoją inteligencję. Nie przepada za nadmiernymi emocjami, nie przywiązuje się za mocno i sama nie lubi czuć się ograniczona.

Mierzi ją wszelka rutyna, także w sypialni. Kocha nowinki, interesuje ją dosłownie wszystko. Łatwo nawiązuje kontakty i może mieć szerokie grono przyjaciół. Bawią ja flirty i gierki, dlatego może mieć wiele przelotnych romansów.

Podchodzi do życia spontanicznie i otwarcie i w towarzystwie takich osób jest w swoim żywiole.

Harmonijnie aspektowana Wenus w Bliźniętach obdarza zdolnościami literackimi, talentami do sztuki albo działalności związanej z wydawnictwami i przepływem informacji. Obdarza pomysłowością i dowcipem. Dlatego tacy ludzie potrafią wykazać się dużą pomysłowością, jeśli chodzi o czerpanie dochodów.

Kobiety z Wenus w Bliźniętach nie lubią codziennej nudą życia domowego, lubią ploteczki, pogaduchy i wiedzieć co się dookoła dzieje.

Mężczyźni z tak położoną Wenus ciągną do kobiet wygadanych, dowcipnych i dobrze zorientowanych w najbliższym środowisku. Przeważnie też podobają im się niewiasty drobne i ruchliwe, dusze towarzystwa.

Podobne energie do Wenus w Bliźniętach to Wenus w III domu, Bliźnięta na descendencie i Wenus w aspekcie z Merkurym.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s