Księżyc w Byku

Dla ludzi z Księżycem w Byku ważne są sprawy materialne i bezpieczeństwo emocjonalne. Ponieważ Byk należy do znaków stałych i ziemskich, osoby z tak położonym Księżycem nie lubią zmieniać poglądów, są tradycjonalistami, a poczucie bezpieczeństwa daje im stabilizacja. Bardzo dobrze czują się w otoczeniu przyrody, kochają rośliny i zwierzęta.

Cechuje ich praktycyzm i zawsze dbają o swoje interesy. Są to osoby wrażliwe na wszelkiego rodzaju przyjemności zmysłowe (dotyk, smak, zapach) i w związku z tym potrafią docenić sztukę i często same mają subtelne wyczucie formy i koloru. Lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, doskonale czują w domach z ogrodami, wśród przyrody.

Są to osoby stałe w uczuciach i godne zaufania.

Negatywne cechy Księżyca w Byku to zaborczość, upór, materializm i brak elastyczności.  Oś Byk- Skorpion to oś posiadania, więc podkreślenie tych faz w horoskopie może uwydatniać zarówno wyżej opisane pozytywne jak i negatywne cechy.

Mężczyźni z Księżycem w Byku cenią sobie kobiety stałe w uczuciach,  zmysłowe i praktyczne. Nie bez znaczenia są też dla nich zasoby finansowe partnerki.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: