Wenus w Raku

Angelina Jolie - Wenus w Raku na ascendencie

Wenus w Raku to duża emocjonalność, wrażliwość ale też skrywanie uczuć. Bardzo ważna jest rodzina i dzieci. Osoba z Wenus w Raku zazwyczaj dba o swoich bliskich, partnerów i rodzinę. Lubi tworzyć domowe ognisko i domowe ciepło, przytulne gniazdko. Wenus w Raku potrzebuje partnera, który zadba o nią, otoczy ją silnymi ramionami. W związku liczą się prawdziwe uczucia (nie jak u Wenus w Pannie, która oceni bezlitośnie przydatność partnera, albo u Wenus w Koziorożcu, która spojrzy na status społeczny), dlatego racza Wenus czekać będzie z utęsknieniem na pojawienie się bratniej duszy.

Przy niekorzystnych aspektach Wenus w Raku spowoduje zbytnie uzależnienie się od innych, brak siły przebicia.

Wenus w Raku ceni sobie tradycję, historię. Nie lubi się afiszować i stać w blasku reflektorów (jak Wenus w Lwie). Ceni sobie spokój, harmonię i bezpieczeństwo. Wenus w Raku jest sentymentalna, musi poczuć się bezpiecznie emocjonalnie zanim odkryje swoje prawdziwe uczucia. Łatwo ją zranić – jest bardzo intuicyjna i emocjonalna (odbiera nastroje innych).

Dla kobiety z Wenus w Raku ważne będzie założenie rodziny, opieka nad innymi.

Mężczyznę z taką Wenus pociągać będą kobiety ciepłe, wyrozumiałe, emanujące aurą macierzyńskiego oddania.

Podobają mu się domatorki, kobiety w typie kury domowej, takie co uwielbiają przebywać w domu i o niego dbać. Akurat tu sprawdza się powiedzenie „siedź w kącie a znajdą cię”. Jednym słowem kobieta w typie Raka.

Angelina Jolie ma Księżyc w Baranie, ale Wenus w Raku. Mimo że ma dużą rodzinę, to nie brak jej waleczności i siły przebicia.

Poprzedni wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s