Wenus w Wodniku

Postępowe małżeństwo, związki oparte na przyjaźni. Wenus w Wodniku musi czuć się wolna, potrzebuje przestrzeni, niezwykłości. Nudzi ją codzienna rutyna, żeby związek przetrwał musi być w nim ekscytacja, choćby wspólny wypad pod namiot co jakiś czas, najlepiej żeby ją porwać z zaskoczenia.

Preferuje nowe style w modzie, sztuce, eksperymenty kulinarne. Podawane dzień w dzień ziemniaczki i kotlet szybciutko jej się przejedzą.

Nie będzie zwracać uwagi na status społeczny czy  materialny potencjalnego partnera. Wenus w Wodniku patrzy ponad ogólnie przyjęte zasady. Ważne dla niej aby partner podzielał z nią idee i poglądy. Chce razem z nim iść z postępem i ulepszać świat ku dobru ludzkości.

Może wydawać się trochę chłodna i obdzielać szacunkiem wszystkich po równo (w istocie bliskie jej sercu są hasełka „Wolność, Równość, Braterstwo”).

Mężczyzna z taką Wenus chce partnerki niezależnej, mającej swoje zdanie i wyróżniającej się z otoczenia (powierzchownie choćby strojem, a psychologicznie np.  szokującymi poglądami, albo niezwykłymi zainteresowaniami). A niechby jego luba była fanką „Gwiezdnych Wojen” albo zapaloną miłośniczką literatury science-fiction, żeby było z kim jeździć na konwenty :P.  Albo bojowniczką PETA.  Albo obrończynią praw człowieka. Najlepiej żeby orientowała się w najnowszych nowinkach techniczno – informatycznych. Wenus w Wodniku doceni intelekt partnera. Tutaj sama uroda nie wystarczy, aby przyciągnąć jej zainteresowanie. Wspólne hobby to jest to.

Choć Wodnik to znak stały (ale jednak powietrzny, a wszystkie powietrzne lubią nawiązywać nowe kontakty) – to osoba z tak położoną Wenus może zmieniać partnerów (pragnienie ekscytacji – Uran władca Wodnika).

Wenus w Wodniku to liberalizm w sprawach erotyki, mogą to być wolne związki. W każdym razie taka Wenus kocha wolność.

Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s