Mars w Pannie

Mars w Pannie to rozdrabnianie energii. Kobieta z Marsem w Pannie drobiazgowo i bezlitośnie oceni potencjalnego partnera, tutaj każdy szczegół ma znaczenie. Panna nie znosi niechlujstwa. Dotyczy to także wyglądu zewnętrznego. Wszelkie mięśnie pochodzenia piwnego nie będą tolerowane. Mężczyzna musi być zadbany. Każde działanie partnera zostanie ocenione, każdy drobiazg. Mężczyzna dla pani z Marsem w Pannie musi być skrupulatny w KAŻDEJ dziedzinie :P. Preferowane jest, aby kandydat na partnera posiadał zdolności manualne, był przydatny życiowo i praktyczny, gdy trzeba naprawić czajnik, wbić gwoździa w ścianę, itp.

U obu płci Mars w Pannie to typ badacza – encyklopedysty. Takie osoby podchodzą w sposób przemyślany do jakichkolwiek działań i charakteryzuje ich staranność (wszystko zmierzą, zważą i sklasyfikują).

Taki Mars zazwyczaj nie daje zbyt dużej energii seksualnej (ogień jest tu dość stłumiony poprzez ziemski żywioł Panny – ale… i tu znaczenie ma całość horoskopu).

Mars w Pannie może tez dawać zamiłowanie do porządku, pojętność i przenikliwość.

Negatywnie aspektowany Mars w Pannie to nadmierne krytykanctwo, albo (dla kobiety) partner w typie mentora, kłótliwość, obrażalstwo i paradoksalnie – bałaganiarstwo.

Następny wpis
Dodaj komentarz

2 Komentarze

 1. daria

   /  4 sierpnia, 2011

  🙂 Bardzo podobają mi się opisy znaków.
  Akurat przy Marsie w Pannie doświadczenia mam dość ciekawe- mężczyzna, owszem, dokładny, precyzyjny i nawet powolny w działaniu, ale wprost niewyobrażalny flejtuch-zjawisko! Mars w kwadraturze z Neptunem i koniunkcji z Wenus.

  Odpowiedz
  • Witaj,
   Co do opisów, to jest to opis archetypu, bo indywidualnie działa wszystko naraz, zarówno położenie w znaku, domu jak i aspekty. Więc Mars w Pannie niby mężczyzna panniasto – czepialski właśnie, ale tutaj Neptun będzie wprowadzał chaos. Właśnie osoby z podkreślonym Neptunem bywają bałaganiarskie, rozlazłe i zakręcone na wszelkie możliwe sposoby, jakby oderwane od rzeczywistości, a Wenus może dawać nie tylko urok osobisty, ale też lenistwo, bo nie lubi się wysilać. Zresztą każdy aspekt może się przejawić na mnóstwo sposobów i na wielu płaszczyznach.
   Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s