Mars w Byku

Muhammad Ali - Mars położony w Byku

Osoby z Marsem w Byku wyrażają swoja energie w sposób nieporównywalnie  mniej gwałtowny niż te z Marsem w Baranie. Ziemski Byk jest znakiem stałym, więc charakteryzuje go wytrzymałość i cierpliwość, a także ogromna zmysłowość. Mars w Baranie przeciwstawi się zdecydowanie i krewko, gdy napotka przeszkodę, natomiast Mars w Byku najpierw zastanowi się jak ją pokonać i czy na dłuższą metę to się kalkuluje. Nie interesują go krótkotrwałe zwycięstwa, ale raczej powolne zdobywanie dobrej pozycji materialnej i długotrwały spokojny wysiłek (Marsa w Baranie można przyrównać do sprintera, natomiast Marsa w Byku do długodystansowca).  Przekłada się to oczywiście na sferę erotyczną :P.

Mars w Byku daje również bardzo praktyczne podejście do wszelkiego działania i nieugiętość (Byk jest znakiem stałym) – co prawda energia ognistego Marsa jest tu dość stłumiona, ale za  to nastawiona na stabilność. Dlatego też niezbyt łatwo zmienia zdanie i cechować go może upór.  Mars w Byku może charakteryzować się zaborczością i traktować partnerkę trochę jak swoją własność.

Pani z tak położonym Marsem podświadomie szukać będzie partnera stałego w uczuciach, praktycznego i zaradnego.

Nie bez znaczenia są w tym przypadku zasoby materialne, aby mógł zapewnić jej wygodne życie (to nie Mars w Strzelcu, który pragnie filozofa – podróżnika).

Jeśli chodzi o prezencję, to zazwyczaj dla kobiety z Marsem w Byku mężczyzna powinien mieć dość solidną budowę (i to zależy od reszty horoskopu, bo np. pani z Marsem w Byku, ale w aspekcie z Saturnem preferować będzie mężczyzn szczupłych).

W negatywnym wydaniu, u obu płci, Mars w Byku może przejawiać się jako skrajna zawziętość, upór i brak jakiejkolwiek elastyczności w życiu.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s