Mars w Skorpionie

Rys. Agnieszka Antosiewicz

Tajemniczy, niebezpieczny, hipnotyzujący, intrygujący, zawzięty. Walczył będzie do ostatniej kropli krwi. Nigdy się nie podda, najwyżej przeczeka by ponownie uderzyć ze zdwojoną siłą. Nie liczy się z nikim, dąży do celu nieugięcie. Za wszelką cenę, po trupach (a nawet swoim własnym :P). Żadnych kompromisów i półśrodków, wszystko „NAJ”. Nieustraszoność, a przesadnie nawet fanatyzm. Mars w Skorpionie nie uznaje żadnego sprzeciwu. Gdy wyznaczy sobie jakiś cel, NIC go nie powstrzyma. To ogromna siła przebicia,  pracowitość i asertywność (potrafi powiedzieć „nie”). O ile Mars w Baranie działa otwarcie i niekiedy brawurowo, to Mars w Skorpionie rozsądnie przemyśli i zastanowi się, jaką strategię podjąć. Nigdy nie zaatakuje na oślep. Jego cechą jest wytrwałość.  Dla Marsa w Skorpionie nie ma żadnej przeszkody.

To pociąg do niebezpieczeństwa i tajemnic. Mars w Skorpionie uwielbia docierać do istoty spraw. W tym celu wejdzie w krater wulkanu, do jaskini pełnej jadowitych pająków itp. Marsa w Skorpionie ciągnie sekretna działalność (tajne związki, loże, służby specjalne i wywiadowcze). To urodzeni przywódcy, ich szept budzi większy respekt niż krzyk innych. Ludzi z takim Marsem pociągają najtrudniejsze wyzwania, pragną dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt nie był.

Mars w Skorpionie to bardzo duże potrzeby seksualne i wielka namiętność. Potrafi przy tym bardzo cierpliwie czekać na tego, kogo sobie upatrzył (do granic obsesji).  Mężczyzna z Marsem w Skorpionie zazwyczaj jest świadomy swojego magnetyzmu seksualnego i potrafi go umiejętnie wykorzystać. Mars w Skorpionie cokolwiek robi, robi to z bezgraniczną pasją. Negatywne aspekty przyniosą mściwość, bezwzględność, agresję, egoizm.

Kobieta z Marsem w Skorpionie pragnie mężczyzny w typie Skorpiona – tajemniczego, namiętnego (ale opanowanego) i trochę niebezpiecznego. Chce zostać  zdominowana samym intensywnym, magnetycznym spojrzeniem. Więź z mężczyzną powinna być intuicyjna.  Męski ideał musi być też zaangażowany całym sercem i duszą w jakąś aktywność.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

1 komentarz

  1. Hermiona

     /  12 Maj, 2011

    Ja mam Marsa w Skorpionie. Coś w tym jest 🙂

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s