Horoskop tygodniowy na 17 – 23 stycznia 2011

Mars w Wodniku sprawi, że atmosfera w tym tygodniu będzie o wiele luźniejsza niż do tej pory. Co prawda wiele się będzie działo, ale wzrośnie siła przekonywania i poczucie niezależności.  Mniej też będzie zahamowań. Merkury w koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu – to co prawda skupianie się na organizowaniu papierów, powadga i głębia myśli,  ale też duży introwertyzm.  Należy uważać co się mowi, tego dnia bowiem słowa będą miały siłę zranić bardzo mocno.

Poniedziałek – Księzyc w Bliźniętach w kwadraturze z Jowiszem i Uranem może spowodować trochę nerwowości i wybuchów. Za to trygon Księżyca do Saturn i Neptuna działał będzie trochę hamująco na nerwową atmosferę i jeśli nawet będzie tendencja do sprzeczek, to emocje będą powsciągane. Merkury z Plutonem przynieść również może duże transformacje w sprawach komunikowania się, a ci u których te planety są silne w horoskopie urodzeniowym, mogą odczuwac nawet przymus myślenia o tych dziedzinach życia, którymi włada u nich Pluton.

Wtorek – Słońce w sekstylu do Jowisza to przypływ optymizmu, ułatwienia i ogólne rozluźnienie atmosfery. Księżyc w Raku w opozucji do Merkurego – trudno się będzie rozmawiało o uczuciach. I ten Księzyc nastawi dośc nastrojowo i intuicyjnie.

Środa – Pełnia Księżyca w Raku, a Słońce już w ostanim stopniu Koziorożca. Możliwe, że kwestie rozpatrywane od dłuższego czasu znajdą rozwiązanie. Uważać należy w ten dzień na bardzo dużą emocjonalność. Sprawy kariery będą w konflikcie z życiem rodzinnym. Możliwe też, że zostaną naświetylone konflikty w systemie wartości. Dzień może być trochę nerwowy.

Czwartek – Księżyc już w Lwie. Poza tym rozpoczecie nowego cyklu Ksieżycowego i dobry dzień np. na przejście na dietę.  Więc nastrój zdecydowanie pogodniejszy, ale opozycja Ksieżyca i Marsa może przynieść brak tolerancji i niecierpliwość. Można teń dzien wykorzystac na twórcze działania. Około 12 00 Słońce wejdzie w znak Wodnika i wszyscy powinniśmy poczuć przypływ wolności i nowych pomysłów. Będziemy też bardziej oryginalni.

Piątek – Księżyc w trygonie do Wenus – trochę lenistwa i zdecydowanie sporo optymizmu. Wszlekie kontakty powinny przebiegac dośc harmonijnie. Od południa natomiast opozycja Księżyca i Neptuna spowodować może osłabienie, za to dobrze podziała na ludzi sztuki, dając natchnienie i twórcze wizje.

Sobota – Księżyc w Pannie w trygonie do Plutona i Merkurego bardzo dobrze działać będzie na wszelkie porządki. Byle tylko nie węszyć za bardzo w sekretach. Studiujący i uczący się powinni mieć doskonały dzień do nauki. Mozliwośc regeneracji emocjonalnej. Prace wymagjące skupienia powinny iśc świetnie.  Około godziny 19 00 Jowisz wejdzie w znak Barana, wiązać się to będzie z ogromnym przypływem energii i ekspansywności.

Niedziela – Nastrój beztroski i pobłażania sobie za względu na kwadraturę Ksieżyca i Wenus. Kobiety powinny uważać na zdrowie i unikać przeziębień.  Około godziny 19 00 opozycja Ksieżyca do Jowisza i Urana, z jednej strony trochę lenistwaa z drugiej mogą być problemy ze skupieniem się. Księżyc w takim nieharmonijnym aspekcie z Uranem może przynieść niespodziewane bardzo irytujące wydarzenia. Z tym, że chwilowe.

 

 

Poprzedni wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s