Jowisz w Baranie

Ognisty Jowisz w ognistym znaku przodownika zodiaku czuje się doskonale.  Znak Barana podsyca ekspansywność Jowisza i dodaje iskry subtelnemu płomieniowi uduchowionego władcy Strzelca.  Baran to znak kardynalny – wszystkie znaki kardynalne lubią inicjować, rozpoczynać nowe działania. Do tego to  znak męski – więc charakteryzuje go ogromna inicjatywa. W harmonijnych aspektach Jowisz w Baranie to niebywały wprost entuzjazm, pewność siebie, inicjatywa. Do końca maja 2011 Jowisz przebywał będzie w tym znaku.

Osoby z tak położonym Jowiszem urodzeniowo zazwyczaj pełne są werwy i entuzjazmu (tutaj oczywiście położenie w domach ma ogromne znaczenie). Położenie planety w domu pokazuje, gdzie będzie koncentrować się jej energia, na jakich sprawach (przykładowo w 1 domu skupianie się na samoekspresji, wyglądzie, ciele fizycznym).

Jowisz w Baranie jest po prostu ognisty, obdarza mocnym temperamentem i w realizacji swoich pragnień osoba z takim Jowiszem dąży szybko i zdecydowanie do celu, nie ogląda się za siebie i nie rozprasza. Nastawiona jest na zwycięstwo. Nie zwraca zbytniej uwagi na drobiazgi, ma przed sobą postanowienie i nawet nie tyle do niego idzie, co biegnie, niecierpliwiąc oczekiwaniem. I zazwyczaj są  to osoby prostolinijne, nie lubią kłamstwa, podchodów i manipulacji.

Każda planeta ma swoje dobre i złe strony. W nieharmonijnych aspektach Jowisz w Baranie może dawać niecierpliwość, grubiaństwo i egocentryzm, zachłanność.

Poprzedni wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s