Wenus w Baranie

Wenus w Baranie lubi przejmować inicjatywę w związku. Jest przy tym bardzo niezależna. Jej namiętności są ogniste. Bywa też, że prędko się zapala, ale równie szybko gaśnie i traci zainteresowanie obiektem westchnień. W związkach woli dreszczyk emocji i napięcie od bardzo spokojnych i stałych relacji. Dobrze się czuje mogąc podejmować wyzwania. Ognisty temperament może powodować wskakiwanie w związek „na łeb na szyje” albo miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego jej związki mogą być dość nieprzemyślane. Bywa, że jej zaloty są agresywne, wprost komunikuje swoje uczucia.  Kiedy miną pierwsze porywy namiętności, może całkowicie stracić zainteresowanie partnerem, co prowadzi do wielu przelotnych znajomości.

Taka Wenus to podwyższony temperament seksualny i duże potrzeby erotyczne. Jeśli partner nie jest w stanie zapewnić jej ciągłej ekscytacji, zacznie szukać przygód poza związkiem.

Osoby z Wenus w Baranie są bardzo asertywne, idą przebojowo do celu, a w sprawach związków nie boją się brać spraw w swoje ręce. Zazwyczaj informują potencjalnego wprost o tym, że są nim zainteresowane, bywa, że otoczenie może odbierać je jako wręcz obcesowe. Do nowych wyzwań i znajomości podchodzą z dużym entuzjazmem. Zazwyczaj są to osoby szczere i lubią grać w otwarte karty i tego samego oczekują od partnera.

Ciągnie ich do partnerów silnych, niezależnych i spontanicznych.

Podobna energia do Wenus w Baranie to Wenus w aspekcie z Marsem.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: